ТЦК та СП вчинили бійку з медиками, чим надали інфопривід для рф 

На наш погляд, можливо ми й помилуємось, але ТЦК та СП в Україні роблять все щоб повністю зруйнувати довіру до військових та влади. Майже кожного дня представники ТЦК та СП стають фігурантами гучних скандалів пов’язаних з мобілізацією в Україні.

На скандали Президент України Володимир Зеленський не звертає увагу та не реагує, це свідчить на нашу думку про те, що Зеленський все знає, бачить та погоджується з тим, що роблять представники ТЦК та СП.

На цей раз, в черговий правильніше буде сказано, гучний скандал трапився в Одесі. Місцеві журналісти повідомляють, що бригада медиків одеської “швидкої” прибула на виклик до ТЦК Київського району для надання допомоги чоловіку, який був на вигляд жорстоко побитий, після чого медики вирішили госпіталізувати постраждалого, але їм на заваді стали представники ТЦК та СП.

Після чого, медики швидкої опинилася замкненою всередині військовими, які начебто побажали “негайно мобілізувати їх в армію”. Пізніше колеги фельдшерів з’їхалися на “швидких” з увімкненими сиренами і влаштували акцію протесту. Сталося кілька бійок між медиками та військовими.

Нагадаємо, що жодний представник ТЦК та СП не поні покарання за наданий інформаційний привід для російського агресора своїми діями пов’язаними з систематичним грубим порушенням чинного законодавця при побиті чоловіків під час мобілізації, утримані їх в неволі, викрадення. Ми вважаємо, що представники ТЦК та СП не покарані та і не будуть, тому, що зараз не на часі сваритися, в державі війна, але розкрадати державу та знижувати репутацію військових та влади на часі.

Як живе Харків. Обстріли, скандали з укріпленнями, зима без тепла.
У Києві чоловік нокаутував патрульного Нацполіції та трощив службове авто.