Донька депутатки від “Слуги народу” Алсу Алейнікова побажала нових російських обстрілів.

Чемпіонка України з академічного веслування та рідна донька депутатки Дніпропетровської облради від “Слуги народу” Алсу Алейнікова спровокувала гучний скандал після публікації відео, в якому вона особисто похизувалася планами розкішного відвідати Дубай, а українцям побажала нових російських обстрілів і побільше ховатися в укриттях.

"Під**аси! Вам від Росії ще так прилетить!" Скандал із українською спортсменкою і донькою депутатки!

“Під**аси! Вам від Росії ще так прилетить!” Скандал із українською спортсменкою і донькою депутатки!

Зверніть увагу, що вона Алсу Алейнікова, чемпіонка України з академічного веслування, а також рідна донька не пересічної українки, а народної обраниці від пропрезидентської партії “слуга народу”, депутатки Дніпропетровської обласної ради Діни Міфтахутдинової.

"Під**аси! Вам від Росії ще так прилетить!" Скандал із українською спортсменкою і донькою депутатки!

"Під**аси! Вам від Росії ще так прилетить!" Скандал із українською спортсменкою і донькою депутатки!

Пересічних українці “слуги народу” та їх доточки не перестають дивувати навіть під час повномасштабної війни з російським агресором, в такі тяжкі часи для нашої держави, “слуги” та їх діточки з близьким оточенням показують хто вони є на справді.

Алсу Алейнікова пряма мова:

Послезавтра полечу, наверное, в Дубай. Там буду лежать, пить кокос, ходить по магазинам и прекрасно себя чувствовать. А вы будете сидеть в войне дальше, прятаться в подвалах и сосать лапу, — заявила скандальная спортсменка.

 Если я захочу, то полечу в Дубай, куплю еще один Lamborghini или Jaguar. Сидите молча. Вам от России еще так прилетит, вы очухаетесь, — резюмировала Алсу Алейникова.

«Вам, пидарасы, от России еще так прилетит», — сказала Алейникова, добавив еще немало оскорбительных слов.

 

 

Дівчинка Алсу Алейнікова цинічно висміяла горе, яке кожного дня переживають тисячі українців і побажала жителям її рідного Дніпра нових російських ракетних ударів, поки вони та їм подібні розважатиметься в Дубаї.

Поки ми всі намагаємось побороти російського ворога, деякі “слуги”, їх діти, близьке оточення відпочивають. Слава Україні!

ДРУЖИНА КОМАНДИРА ОБрТрО ЧАХЛОВА КОРИСТУВАЛАСЯ АВТІВКОЮ, ЯКУ ПОЛТАВСЬКА МІСЬКРАДА ПЕРЕДАЛА ЗСУ
Естонський депутат Крісто Енн Вага, який їде з Талліна до Києва велосипедом, щоб зібрати кошти на дрони для ЗСУ