НА ОДЕЩИНІ ЛЮДИ У ВІЙСЬКОВІЙ ФОРМІ ВИКРАЛИ 14 ЛІТНЬОГО ПІДЛІТКА  

2 квітня поточного року, у селі Приозерне Суворовської громади близько о 17-30 год четверо чоловіків у військовій формі зеленого кольору з автоматами, а зараз в Україні ходять з автоматами Нацполіція та представники ТЦК СП, вказані чоловічікі в зеленій формі,  без розмов закинули 14 річного хлопчину в білий бус невідомої марки та вивезли у бік села Червоний Яр, що територіально належить до Кілійської ТГ. Коли нападники, а ми вважаємо, що це представники ТЦК СП, дізналися вік хлопчини, то відпустили його на трасі, простіше кажучи викинули з авто.

У СЕЛІ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЛЮДИ У ВІЙСЬКОВІЙ ФОРМІ “ЗАПАКУВАЛИ” 14 ЛІТНЬОГО ПІДЛІТКА В БУС

Неповнолітня дитина пережила фізичне насилля, зазнала психологічних та соціальних тортур під час викрадення і це для України та українців вже стало нормою. Про цей кричущий випадок журналісту “Бессарабії INFORM» розповіла начальниця відділу соціального захисту населення Суворовської селищної ради Оксана Терзі.

Начальниця відділу соціального захисту населення Суворовської селищної ради Оксана Терзі, розповіла, що у неї викликало справжній шок, бо ж за дитину нікому було заступитися, оскільки він є круглою сиротою, а опікуном стала для нього рідна бабуся.

Тобто, ми так розуміємо, що Нацполіції яка повинна стежити за виконанням законів та представникам ТЦК СП начхати на Конституцію та права людини, перші закривають очі, а другі порушують законодавство.

За словами Оксани Терзі, неповнолітній хлопчина по центральній вулиці Приозерного прямував до своєї дівчини. Поруч з ним зупинився білий мікроавтобус, як це зараз відбувається майже в кожному місті та селі. Звідти вибігло троє худорлявих військових з автоматами та силоміць заламали йому руки заспинною. На голові викрадачів були балаклави з намальованими білими щелепами. Хлопчина бачив тільки очі чоловіків, а точніше сказати кіднепера з ТЦК. А за кермом сидів водій, які дивися та мовчав, бо дуже добре розумів, що викрадачі людей та неповнолітніх дітей роблять. Отже, викрадачів людей від ТЦК СП було четверо.

«Коли військові затягли хлопчину до мікроавтобусу, почали прикладати дуло автомату до його скроні, потім – до лоба, бо він чинив опір. А дитина займається спортом, тому в нього спрацювала реакція самооборони. Він почав викручуватися, а нападники його постійно били та наносячи тяжкі удари по спині автоматом. Вони його побили та зв’язали руки пластмасовою стяжкою», – каже начальниця відділу соціального захисту населення.

Також вона зазначила, що хлопчину військові-викрадачи людей везли в мікроавтобусі в повній тиші, тобто вони в цій справі обізнані та ще мають захист від Нацполіції. По дорозі двоє нападників вийшли з мікроавтобусу, зупинили водія зустрічної автівки та намагались теж його викрасти.

Коли керманича відпустили, нападники нарешті запитали у викраденого ними  хлопчини його вік. Коли той сказав, скільки йому років, не повірили – цікавилися його паспортом. А коли зрозуміли, що вони везуть неповнолітнього хлопця та ще і жорстоко побили, викинули його з буса та зняли стяжки. Наостанок викрадачі людей з ТЦК попередили хлопчину, щоб він мовчав про цей випадок, бо вони знають, де мешкають його рідні та він сам і можуть з ним вчинити розправу. Ну і як ми розуміємо, Нацполіці прикриє, як вона робить це постійно.

Викрадачі людей з ТЦК СП висадили дитину при в’їзді в село Червоний Яр. Звідти хлопчина пішки пройшов п’ять-сім кілометрів, витративши на цей шлях майже дві години.

Жінка підкреслила, що після жорсткої розмови з поліцією всі покази хлопчини записувалися на камеру, відразу знайшлися очевидці викрадення, дитину запросили на слідчий експеримент. Більш того, поліцейські поїхали до Червоного Яру, аби відшукати камери відеоспостереження. Але всі розуміють, що поліція винних не знайде. Бо не на часі сваритися, в державі війна. А Як ми пам’ятаємо, війна все спише!

Наскільки нам відомо, справу намагаються прикрити.

ШЛЯХ АНДРІЯ ЄРМАКА
Як завдяки «найкращому банкіру Європи» Пишному державний Ощадбанк потрапив у боргову яму?