Історія відпочинку столичної молоді під час загальної мобілізації в Україні

Чартер, Ferrari, дві Lamborghini, декілька топових BMW та відеозйомки з гвинтокрилу. Стрибки з парашутом у Швейцарії, день народження на Ібіці, Венеція, озеро Комо, Доломітові Альпи в Італії – це лише короткий переказ однієї відпустки 25-річного столичного мільйонера Олександра Слобоженка та невеликої компанії київських молодиків під час загальної мобілізації.

25-річного столичного мільйонера Олександра Слобоженка

І це під час повномасштабної війни, в той час, коли майже всі українці допомагають ЗСУ чим можуть, а де хто кладе своє життя за нашу країну.

На перший погляд, вам може здатися, що цей відеоматеріал  від журналіста Михайла Ткача та його команди про розкішні відпустки під час війни – насправді він про мобілізацію.

Журналісти  натрапили у інстаграм на ось це фото, датоване серпнем 2022 року.

Історія відпочинку столичної молоді під час загальної мобілізації в Україні

З чотирьох молодиків призовного віку на цьому фото з італійських Альп, за інформацією джерел видання «Української правди» у правоохоронних органах, троє – непридатні для військової служби і, відповідно, зняті з військового обліку, а четвертий виїхав за допомогою волонтерської системи “Шлях”.

На наступному фото власник інстаграм акаунту біля гвинтокрила. Геотег — Куршевель, дата – січень 2023 року і підпис: “Если коротко описать нашу поездку – есть что вспомнить – нечего детям рассказать”.

Після ухвалення закону про мобілізацію нерівність, відпустки через систему “Шлях”, “білі” квитки у заможної половини України та інші ганебні явища точно вплинуть на нашу обороноздатність. Поки одні воюють,  другі відпочивають, бо вони втомились від війни!

Автор: Михайло Ткач

Режисер: Андрій Ігнатенко

Оператор: Ярослав Бондаренко

Звукорежисер: Дмитро Козиренко

Дві найкорупційніші сфери в МО за результатами аудиту - бойові та гуманітарна допомога.
ЗАХІДНІ ПАРТНЕРИ В ШОЦІ ВІД СВАВІЛЛЯ