Чиновник Міноборони Жумаділов завищив ціни на їжу для ЗСУ на 1,5 млрд.

Чиновник Міноборони Жумаділов, чия дружина незважаючи на війну з рф, взяла паспорт громадянки РФ, завищив ціни на їжу для ЗСУ на 1,5 млрд.

 Арсен Жумаділов

Видання Апостроф  розібралось із новим схематозом, який з початку року вибудуваний на закупівлях харчування для ЗСУ. Тепер цим зайнявся людина з оточення Рустема Умерова Арсен Жумаділов на чолі новоствореної «Агенції закупівель у сфері оборони» (ДП «Державний оператор тилу»).

Обіцяні Президентом України Володимиром Зеленським реформи звелись до того, що Агенція Жумаділова завищила вартість їжі на двох лютневих тендерах. Державний бюджет втратив 1,5 млрд грн. При цьому, нова вартість раціону більше не включає доставку, хоча до «реформи» постачальник мав таке зобов’язання.

Чому Агенції так вигідно завищувати ціни: бо тоді вони мають 0,4% комісійних з кожного контракту, лише на двох лютневих тендерах чиновники Агенції Жумаділова отримали особистий «навар» на 28 млн грн.

А раніше також стало відомо, що дружина чиновника Арсена Жумаділова свідомо взяла паспорт РФ. А новий «Реформатор» від Президента Зеленського та близька людина до Умерова з Міноборони України Арсен Жумаділов цього не приховує, а навіть виправдовує.

Слава Україні!

Назад у 90-ті? Чому бізнес боїться БЕБ і до чого тут Татаров ВІДЕО
Командир "испанской ТрО" Потап вышел на связь