Як батько та син Стуженки будуть стріляти по колінах українців ВІДЕО

Інтерв’ю комбрига 118-ої бригади ТрО Анатолія Стуженко, в якому він, представник військових, у військовій формі заявив про нову методу мобілізаційних заходів — стріляти в коліна тим, хто не хоче виходити з автомобіля, викликало широкий резонанс в українському суспільстві, але не у правоохоронці та військового командування, а тем більше у Президента Володимира Зеленського.

Ми вам пропонуємо, звернути увагу, це не пересічний військовий з передової у якого нерви здали, це командир, який сидить в тилу, отримує велику зарплатню та робить заяви від імені всіх військових, а командування та особисто Президент Володимир Зеленський бачать та мовчать з цього приводу, бо, мабуть, з ним повністю згодні.

Але Западним журналістам на камеру, вони розповідають про якусь міфічну справедливість та незгідність з діями їх же представників.

В ЗМІ  з’явилась інформація, що нібито син комбрига Микола Анатольович Стуженко, 1988 року народження, який є депутатом Смілянської міської ради від політичної партії “Наш край” — лише формально рахується в бригаді, не виконуючи бойових завдань, що, за інформацією пабліків, не заважає йому постійно робити селфі у військовій формі.

Повинно бути так: не вийшов з машини — прострелили коліно” – командир 118-ї бригади Стуженко

Повинно бути так: не вийшов з машини — прострелили коліно” – командир 118-ї бригади Стуженко

Так це чи ні, повинні з’ясувати правоохоронці та відреагувати командування ЗСУ. Варто Президентові нашої держави звернути увагу на те, що такі командири працюють на ворога та своїми заявами дискредитують ЗСУ, державу та Президента.

«Я помру через дві хвилини» Проблеми з набором чоловіків від 45 до лав ЗСУ, стають все більшою проблемою.