Уникнути мобілізації за допомогою “слуг народу”. ВІДЕО

У розпорядженні редакції  УКРАЇНСЬКА ПРАВДА опинився цікавий список військовозобов’язаних, які залишили нашу країну у 2023 році за сприяння Волинської обласної адміністрації через систему “Шлях”. Тобто, через громадську організацію засновану депутатом Верховної ради від політичної партії “слуга народу” Валерієм Стернічуком та за сприянням Волинської військової адміністрації через систему “Шлях” виїхало та не повернулось назад в Україну майже 900 військовозобов’язаних осіб.

"Шлях" слуги народу. УП отримала список утікачів з країни | УП. Розслідування

І це лише тільки в одній цій області, а скільки покинуло військовозобов’язаних чоловіків по всіх областях можна тільки собі уявити.


Ось вам і справедливість від президента Зеленського та його ЗЕ-команди про яку Володимир Олександрович розповідав в інтерв’ю Channel 4 News.

Повне інтерв’ю Президента Україні Володимира Зеленського телеканалу Channel 4 News.

На третьому році повномасштабної війни з російським агресором ми завдяки журналістам за якими стежать майже всі спецслужби України ми взнаємо що за нашу державу воюють бідні українці у яких немає можливості заплатити “слугам” та виїхати за кордон. Уявіть собі, під час війни, в той час, коли Президент Зеленський та Головнокомандувач збройних сил України Валерій Залужний намагаються протягнути через Верховну Раду антиконституційний закон про мобілізацію, які порушує права людини “слуги народу” помагають військовозобов’язаним чоловіка виїхати за кордон та скоріше всього не повернутися, 900 осіб виїхало лише в одній області.

“Ця інформація дає нам всім можливість зрозуміти не тільки кількість утікачів, а й хто саме залишив країну. Але найцікавіше в усій цій історії – які благодійні фонди та громадські організації їм у цьому допомогли” – зазначив журналіст Михайло Ткач.

Автор: Михайло Ткач

Режисер: Андрій Ігнатенко

Оператор: Ярослав Бондаренко

Звукорежисер: Дмитро Козиренко

СБУ за сприяння Міноборони викрила чиновників оборонного відомства і менеджерів «Львівського арсеналу», які вкрали майже 1,5 млрд грн на закупівлі снарядів
Яка зарплата у керівників Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ)?