На Львівщині студенти жорстоко били першокурсників у гуртожитку 21+

Забігаючи у перед, звертаємо вашу увагу на те, що це відбувається постійно і про це добре знає керівництво навчальних закладів, але не розголошують та коли з’являється така інформація, вони прикривають, закривають рота тим учням які розголошують, а правоохоронці не реагують, бо їх діти та родичі теж навчаються в таких закладах і теж приймають участь в жорстоких побоях першокурсників.

На цих кадрах чітко видно, як молоді люди по черзі одягають боксерські рукавички та щосили лупцюють юних хлопців, зокрема у грудну клітину та голову, при цьому останні учасники побиття першокурсників дивляться, знімають на відео та ржуть.

Ці тварюки кажуть, що це нібито це така своєрідна “посвята” у студенти, після якої можна потрапити до лікарні. Так названі “Обрані” від жорстокого побиття загинаються від болю.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що відео знято в одному із училищ села Червоне Золочівського району. Ми просимо всіх небайдужих батьків звернути увагу де зараз їх дити та не убивають їх в гуртожитках навчальних закладів.

 

IТ-инфраструктура "Киевстара" частично разрушена после атаки хакеров, – гендиректор Комаров.
Україна наближається до країн з найнижчим рівнем корупційних випадків — НАЗК