Поліція Дніпропетровщини мала намір «поховати» справу «Тимошенка-Голіка-Резніченка».

Поліція Дніпропетровської області відкрила кримінальне провадження проти «посадових осіб Дніпропетровської обласної військової адміністрації», що стосувалося голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентина Резніченка та більш як півтора мільярда бюджетних коштів, виділених на ремонт доріг, яким мало займатися ТОВ «Будінвест інжиніринг».

Ця справа була підслідна не Нацполіції, а НАБУ, яке на той час уже проводило розслідування за цим фактом, то навіщо було відкривати цей незаконний дубль? Це питання намагається з’ясувати Тетяна Безрук у статті “Свій до свого по своє. Чи є перспектива у кримінальної справи Тимошенка/Голика/Резніченка?”

“Для чого поліція відкрила справу, коли знала: якщо в історії фігурує 1,5 млрд грн — це точно сфера розслідування НАБУ, адже підслідність проваджень останньої стартує від 30 тис. доларів? Чому справу відкрили 2 листопада 2022 року, коли медіа опублікували підтвердження того, що Валентин Резніченко та Яна Хланта тісно спілкуються? Куди поспішали? І хто порадив одразу провести обшуки в Дніпропетровській ОДА, аби вилучити оригінали документів, які потім хотіли знищити?” – цікавиться авторка.

Аби знайти відповіді на всі ці питання, ZN.UA направило інформаційний запит до поліції Дніпропетровської області з проханням пояснити, чому сталося так, що вона розслідувала непідслідну їй справу.

 

ZN.UA

 

Нацпол Дніпра відповів, сухо констатувавши, що в січні 2023 року справу передали до НАБУ. Але з власних джерел редакції стало відомо, що поліція Дніпропетровської області хотіла провести почеркознавчу експертизу документів, які Нацпол вилучив у Дніпропетровській ОДА й ТОВ «Будінвест інжиніринг». Ці документи нібито підтверджували зв’язок голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка з компанією «Будінвест інжиніринг». Після експертизи правоохоронці мали намір знищити всі оригінали документів“, – пише Безрук.

Проте, за словами автора, цього зробити не вдалося: антикорупційні органи врятували документи. Але тим часом у вересні цього року генерала поліції третього рангу Анатолія Щадила, який на той момент очолював Головне управління Нацполіції в Дніпропетровській області, перевели до Києва – на підвищення.

Джерело

"Жодна копійка на лікування та реабілітацію військових не йтиме через посередників", — чергова брехня від Тимошенко.
Що приховує замміністра освіти Михайло Вінницький, – розслідування