У шахрайських “кол-центрах” бʼють струмом і кидають робітників на гроші, – колишня працівниця.

Колишня працівниця шахрайського кол-центру Дніпра розповіла, що господарі шахрайських офісів та кол-центрів влаштовують  незговірливим  робітникам та робітницям тортури електричним струмом, а також влаштовують приниження.

Також вона додала, що шахраї працювали та працюють в Києві, Дніпрі та Одесі. В офісах роботодавці били тімлідера струмом, вмикали гучну російську музику та кидали робітників на гроші, ще дівчина запевняє, що масштаби оборудок по всій країні величезні, тому закриттям декількох центрів справу владнати не вдасться. До того ж так звані “менеджери по роботі з клієнтами” настільки психологічно обізнані у маніпуляціях, що розвести на гроші легко можуть будь-кого з людей, кому не пощастить опинитися на Заворотньому боці телефонної слухавки. І тут вже давно не йдеться про “поганих росіян“, яких начебто масово лякали блокуванням “Сбербанку“. Наразі суми сягають від 2 до 100 тисяч доларів. При цьому робітникам платять “копійки” від вкрадених коштів, а то й зовсім “кидають” на гроші.

Що стосовно виправдання кол-центрів, що вони працюють з громадянами рф допомогаючи ЗСУ в боротьбі, це вже давно не правда, бо як каже дівчина, коли телефонуєш в рф, вони зразу борсають слухавку, зараз майже всі офіси та кол-центри працюють по місту, в Україні.

Нова тема шахраїв, це збір грошей для ЗСУ під виглядом волонтерів, або благодійних фондів, необідні документі для підтвердження у власників офісі є, даже фонду “повернись живим” та Сергія Притули.

 

Дохід у великого офісу – від 200 до 300 тисяч доларів на місяць. У маленьких – до 100 тисяч доларів.

Графік роботи – з 9:00 до 19:00, 5 днів на тиждень. Дівчині в такий спосіб вдавалося заробити до 22 тисяч грн. Але каже, що загалом вище 30 тисяч грн отримати нікому не вдавалося, бо господарі наказують штрафами, або зовсім кидають на гроші.

Нагадаємо, що у Дніпропетровській області раніше затримали вимагачів, які залишили поховальний вінок, аби примусити сплатити борг. Писали ми й про те, що у Дніпрі поліцейські зупинили роботу 11 кол-центрів, вилучили зброю та затримали чоловіків, які стріляли на Нірінберга.

60 млн грн Мінкульт щомісяця витрачає на це....
ДБР не побачили ніякого злочину в діях народного депутата Миколи Тищенка.