Дніпровський суд погодився зі звинуваченнями проти Корбана у рейдерстві, вбивствах. ВІДЕО

5 вересня поточного року Дніпровський апеляційний суд відмовив у задоволенні позовних вимог колишнього громадянина України Геннадія Корбана до громадського активіста Дніпра Михайла Корольова. Про це йдеться у рішенні суду, де особи фігурантів прямо не названі, але їх легко виявити, прочитавши матеріал постанови.

Дніпровський суд погодився зі звинуваченнями проти Корбана у рейдерстві, вбивствах.

У 2021 році Михайло Корольов оприлюднив у себе на сторінці Facebook допис “Политическое убийство и еще четыре трупа”, де йдеться про рейдерське захоплення дніпровського ринку “Озерка”  одіозним Геннадієм Олеговичем Корбаном у 2006 році. У матеріалі серед іншого автор писав:

“2006 року Корбан заручився підтримкою міністра МВС Луценка і забрав КМ «Озерка» за допомогою рейдерських прийомів, якими він чудово володіє. Потім він переоформив ринок на свою сестру, громадянку Ізраїлю Вікторію Корбан. Зрозуміло, що попередні власники не змирилися з шахрайством і продовжили спроби повернути ЦМ «Озерка», використовуючи як юридичні, так і фізичні методи. Коли Корбан зрозумів, що закон не на його боці та Центральний ринок доведеться повернути законним власникам, він запропонував укласти мирову угоду на таких умовах: – законні власники не претендуватимуть на володіння ринком “Озерка” і припинять свій юридичний та фізичний тиск; – Геннадій Корбан зобов’язується повернути суму у розмірі $10 млн, яку “реальні власники” витратили на приватизацію КМ, та передасть йому у власність компанію “РегіонОптСервіс”. Як «жест доброї волі» директору Воробйову, звільненому в результаті рейдерського захоплення, вручили заставу в розмірі $1 200 000. Тоді Максим Курочкін, який перебував за кордоном, був запрошений в Україну Геннадієм Корбаном і Володимиром Воробйовим для укладання «мирової угоди» і повернення суми, що залишилася, у розмірі 8.800.000$. Що означає «МИРОВА УГОДА» у моральному розумінні Корбана? Максима Курочкіна взяли під варту прямо в аеропорту та відправили до СІЗО Лук’янівка у сфабрикованій кримінальній справі. Згодом Курочкін вже посмертно отримає виправдувальний вирок. Сам Корбан розповість нам про те, як в Україні фабрикуються кримінальні справи. Пан Воробйов занервував після арешту Курочкіна і почав вимагати від Корбана виконання обіцяного остаточного платежу за «мировою угодою». Але того ж вечора його застрелили двоє кілерів. Судово-медичні експерти витягли з тіла потерпілого 17 куль”.

Крім того, Михайло Корольов вбачає московський слід у цій кримінальній справі.

“Але найголовніше в цій історії те, що вбитий громадянин РФ Максим Курочкін не був звичайним бізнесменом. Він був головою Російського клубу в Україні, до якого входило багато українських і російських політиків, таких як Д. Медведєв, В. Янукович, В. Медведчук та багато інших. З 2007 по 2010 рік Віктор Янукович був прем’єр-міністром України, Курочкін був убитий саме в цей період. З 2010 по 2014 рік В.Янукович був президентом України, керував усім урядом і силовими структурами, перелік яких йому затвердили в Москві. Жодної реакції, обурення чи принаймні ноти протесту не було ні з боку Росії, ні з боку російських та українських прокремлівських політиків (членів так званого Російського клубу). Кремль пробачив Корбану вбивство російського бізнесмена, який очолював російський клуб в Україні. Сьогодні вже зрозуміло, за які заслуги Корбан був удостоєний такої честі з Москви. «Псевдопатріот і зрадник» однозначно принесе АГРЕСОРУ більше користі для підривної роботи в Україні, ніж явний прибічник і громадянин РФ. До 2014 року Геннадій Корбан користувався заступництвом силовиків, призначених Кремлем, але з 2014 року сам почав розставляти своїх підконтрольних маріонеток в органах влади, правоохоронних органах і навіть в Офісі президента України. Традицією стали вбивства громадян України, які могли якось перешкодити Корбану підривній діяльності… Використовуючи шаховий термін, стався «московський гамбіт». Кремль обміняв, пожертвував однією фігурою – громадянином Росії (Курочкіним) для просування в українську політику «псевдопатріота» Геннадія Корбана”, – пише Корольов.

Громадський активіст з Дніпра Корольов також опублікував відповідне відео, де викладав свою точку зору на рейдерську діяльність Геннадія Корбана.

Згідно з позовом адвокатів головного та скандального персонажа матеріалу, цей допис спричинив психологічні (моральні) страждання одіозному Геннадію Корбану. Щобільше, ця  інформація причинила шкоду його “честі“, “гідності” та “діловій репутації“. На думку позивачів та його адвокатів, орієнтовний еквівалент компенсації моральних страждань, заподіяних пану Корбану публікацією активіста мав становити 27 мінімальних заробітних плат. Корбан і тут хотів (трохи) заробити.

Апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу представника Корольова на сумнівне рішення скандального Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська від 08 лютого 2022 року у справі за позовом одіозного Корбана про захист “честі”, “гідності” та “ділової репутації”, спростування неправдивої інформації та відшкодування моральної шкоди. Поширена інформація містить оцінювальні судження, стосувалася публічної особи, інтерес до якої у суспільстві є високим, а тому рівень критики цієї особи або суб`єктивні думки про неї є значно ширшим, суд вирішив, що позовні вимоги Корбана про захист честі та гідності фізичної особи, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди не підлягають задоволенню.

Колегія суддів постановила:

Апеляційну скаргу представника ОСОБА_1 адвоката Тертишної Катерини Олександрівни – задовольнити. Рішення Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська від 08 лютого 2022 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 прозахист честі,гідності та ділової репутації,спростування недостовірноїінформації тавідшкодування моральноїшкоди скасувати. У задоволенні позовних вимог ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди відмовити. Постанова апеляційного суду набирає законної сили з дня її прийняття та може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Останнім часом, пану Корбану не пре……

Дніпровський суд погодився зі звинуваченнями проти Корбана у рейдерстві, вбивствах

У Львівській області Працівники ТЦК жорстоко побили чоловіка. ВІДЕО 18+
Той випадок, коли ти цього року не підеш з кєнтами на Хелловін.