Міноборони віддало 650 млн за безпілотники які не літають.

Як це не прикро, але у грудні 2022 року Міністерство оборони України уклало жирну угоду на 807 мільйонів на 55 БПАК “HAWK” (БПАК – це безпілотний авіаційний комплекс).

БПАК “HAWK”

За ці БПЛА родинна фірма екснардепа пов’язаного з бурштиновим скандалом Борислава Розенблата отримала 650 мільйонів гривень авансу.

Хто такий Борислав Соломонович Розенблат

Але до дня здачі безпілотників на “прийомку” військовим привезли лише 4 комплекси з обіцяних 55. А пройшов випробування лише один і то під великим питанням.

Решта комплектів зовсім відмовлялися літати, падали, ламалися і не показували відео з камери, цім безпілотникам не поміг особистий приїзд Розенблата. Виглядало це дуже смішно, якщо не брати до уваги те, що за цю комедію заплатило Міністерство оборони  650 мільйонів гривень платників податків.

Колишній близький партнер Розенблата, який донедавна відповідав за збір безпілотників, повідомив про завищені ціни у контракті та відкати, які в нашій державі ніхто не скасовував і вони були, є та будуть, попри повномасштабну війну з російським агресором.

Також характеристики БПЛА значно змінились настільки, що Міноборони ймовірно оплатило “кота в мішку“. Як Міноборони заплатило сотні мільйонів за проблемні БПЛА – у матеріалі Лесі Іванової.

"Папа Римський займає проросійську позицію", — радник голови ОП Михайло Подоляк.
СБУ зіпсували Коломойському ШАБАТ.