ЗА КОРДОН ЗА ГРОШІ! ВІДЕО

Журналіст Олег Решетняк схоже, що ми піймали ще одного “золотого” війсккома на Закарпатті. Це розслідування сталося на Закарпатті, десь високо у горах там де не бачить влада та люди всі ті безчинства тих, у кого зараз під час повномасштабної війни в Україні справжні ЖНИВА!

Звичайне СМТ, де головним “хлопцем на селі” після 24 лютого — раптом став військовий комісар. Раптом! Як це було та зараз відбувається. Журналіст Решетняк та його команда пройшли великий шлях, щоб з`ясувати схеми, які використовують корупціонери. У цьому матеріалі, фактично, повний прайс послуг, зокрема, щоб ухилитися від призову, або мобілізації  під час воєнного стану в нашій державі.

А ще — команда журналістів виявили безкомпромісне свавілля, яке наочно пояснює: звідки беруться ті дикі відео, коли військкоми завантажують чоловіків у автобуси наче худобу. Для “золотих” військкомів кожен потенційний призовник — це чотиризначна цифра в доларах. І аж ніяк не мобілізаційний план. Ми проти свавілля. Ми проти корупції. Ми за правильну та прозору роботу усіх органів влади.

«Моей карьере и жизни пздц, если он запишет меня и выставит в сеть», – нардеп Тищенко о своей схеме с колл-центрами.
На Одещині поліцейський двічі переїхав 81-річну пенсіонерку і залишив її помирати ВІДЕО