Постачання військової форми для ЗСУ зі збитками у 35 млн грн (ВІДЕО)

Слідчими Нацполіції встановлено, що поставлений до військової частини формений одяг не відповідає технічним умовам оборонного відомства та не може використовуватися за своїм цільовим призначенням ЗСУ.

Переможцем державних закупівель службові особи військової частини уклали три прямих договори на постачання. Відповідно до них підрядник мав поставити формений одяг відповідно до стандартів ЗСУ на загальну суму понад 35 млн грн, що і було зроблено та проведено всі розрахунки.

Постачання військової форми для ЗСУ зі збитками у 35 млн грн

Проте під час проведення лабораторних досліджень експерти виявили та встановили, що дана військова форма для ЗСУ не відповідає технічним умовам оборонного відомства та не може використовуватися за своїм цільовим призначенням. Сума завданих збитків становить понад 35 млн грн.

 

 

Правоохоронцями проводиться подальший збір доказової бази для притягнення усіх причетних до кримінальної «схеми» осіб. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюють Київська міська прокуратура та спеціалізована прокуратура у сфері оборони Центрального регіону.

 

В Одессе патрульный полицейский жестоко избил мужчину. ВИДЕО
У Кропивницькому затримано місцевого депутата, який займався рекетом  ВІДЕО