СБУ та НАБУ викрили нардепа Ганька, який за $85 000 «продавав» землю Національної академії аграрних наук

Війна війною, а бабло народні обранці від політичної партії “слуга народу” кося за розкладом незважаючи на війну та воєнний став в державі.

Служба безпеки спільно з НАБУ викрила та затримала «на гарячому» чинного народного депутата України, “слугу” Анатолія Ганька на масштабній корупції.

За даними слідства, Ганько за $85 000 обіцяв бізнесмену забезпечити надання в обробіток державних земельних ділянок Національної академії аграрних наук України.

$85 000

Правоохоронці задокументували злочинну діяльність нардепа “слуги” Ганько та викрили його «на гарячому» під час отримання ним першої частини неправомірної вигоди у розмірі 85 тис. доларів США.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), вирішується питання щодо повідомлення про підозру народному депутату і двом його спільникам.

Поки пересічні українці збирають та віддають останнє на потреби ЗСУ, народні обранці “слуги народу” такі як Анатолій Ганько розкрадають державу.

Комплексні заходи проводили за процесуального керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та за сприяння Генерального прокурора.

 

У Кропивницькому затримано місцевого депутата, який займався рекетом  ВІДЕО
"Насчет того, кого НА САМОМ деле грабят колл-центры."- Макс Бужанский