ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО “КОЛ-ЦЕНТРИ” В УКРАЇНІ.

В першу чергу те, що поки шахрайські “кол-центри” кришуються чиновниками та людьми в погонах ці центри та офіси непереможні.Поки одні воюють, інші шахраюють. У найбільших містах України під час війни продовжують, як гриби після дощу, з’являтись так звані офіси “інвестиційних компаній”, що видурюють гроші у громадян. І поки з діяльністю шахрайських кол-центрів борються правозахисники й нардепи, власники контор не соромляться “світити” свої епатажні вечірки в мережі. Адже, за інформацією інсайдерів, мають впливових покровителів у вищих кабінетах правоохоронних структур.

Наприкінці травня 2023 року Верховна Рада України створила тимчасову слідчу комісію для розслідування діяльності, пов’язаної з незаконними фінансовими операціями. Адже вже під час повномасштабної війни тисячі українців, спокусившись на психологічні прийоми шахраїв, втратили власні заощадження чи навіть змушені були залізти в борги.

“СтопКору” неодноразово надходили повідомлення від киян і жителів інших міст-мільйонників про незаконну діяльність кол-центрів, що діють ледь не у всіх ТРЦ і БЦ українських мегаполісів. Буквально 20 червня цього року журналісти виявили черговий офіс імовірних аферистів у столиці – неподалік від станції метро “Дружби народів”.

 

Верховна Рада України створила тимчасову слідчу комісію по шахрайськім “кол-центрам” та так названим офісам, цю ТСК очолив народний депутат України Олександр Куницький.

Він добра та хороша людина, він прагне побороти корупцію та злочинність в нашій державі, але в нього немає та не було від держави та президента Зеленського підтримки. Та мабуть, і не буде, бо немає у влади зацікавленості в цьому.

 

З моменту створення та роботи ТСК Олександр Куницький побачив та відчув, що таке тотальна корупція в правоохоронних органах України, в яке б місто він не приїхав скрізь від нього тікають та ховаються начальники поліції. При цьому, шахрайські “кол-центри” та офіси  працювали та далі працюють обкрадаючи пересічних українців.

На Дніпропетровщині нараховується майже понад 1500 шахрайських “кол-центрів”, не важко порахувати скільки нараховує столиця, а скільки таких “центрів” по всій Україні.

Варто зазначити, що в неділю в Україні один, два “кол-центри” правоохоронці закривають, а замість двох, або трьох закритих відкриваються п’ять, шість.

Представники ТСК зазначають, що правоохоронці ведуть псевдобурну діяльність з боротьби з шахрайськими “кол-центрами” тому, що при затриманні,  як кажуть члени ТСК, у працівники “кол-центрів” та офісів немає при собі доказів, а в арештованих комп’ютерах немає ніякої важливої інформації.

Члени ТСК вважають, що деякі правоохоронці завчасно повідомляють “кол-центри” та офіси про можливі облави та перевірки.

Тим часом у Дніпрі співробітники одного з подібних колцентрів влаштували в одному з закладів міста корпоратив із світломузикою та навіпголими дівчатами. Кадри з цієї вечірки потрапили в мережу. Наразі особи присутніх на відео осіб встановлюються.

Як зазначається у дописі Телеграм-каналу “Джокер”, який оприлюднив вказані відео на загал, подібні веселощі на тлі воєнного стану в країні – свідчення безкарності шахрайських кол-центрів, яка може пояснюватись наявністю у них впливових покровителів у правоохоронних органах. За даними джерела, дніпровські “офіси” ймовірно “кришуються” начальником ДСР міста Андрієм Данилюком за кураторства його безпосереднього шефа – т.в.о. першого заступника голови Нацполіції Дмитром Тишлека.

На жаль, у влади немає політичної волі поставити крапку та припинити діяльність шахрайських “кол-центрів” та офісів в Україні, а тимчасова слідча комісія Верховної Ради не зможе це припинити.

 

Велика корупційна відбудова: від схем на СОТНІ мільйонів до Офісу Президента ВІДЕО
Долларовый миллионер нардеп Богдан Торохтий просит выделить мэра Кличка 8 квартир для своих помощников.