Головний воєнком Рівненщини жорстоко знущається над підлеглим

Правоохоронці як завжди з запізненням затримали керівника Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергія Луцюка за жорстоке знущання над своїм підлеглим.

На відео військком Сергій Луцюка жорстоко лупцює свого підлеглого, теж військового. Вони під відеозапис розмовляють про наркотики. Зауважимо, що 23 липня 2023 року на Ставці головнокомандувача президент Володимир Зеленський дав термінове доручення створити комісію під керівництвом першого заступника міністра оборони України генерала Павлюка разом із правоохоронним блоком та разом із НАЗК для перевірки всіх військком в усіх регіонах України, щоб вони “не ганьбили нашу державу і пам’ять героїв, які гинуть на фронті“. Ось вам результат як кажуть на лице!

За словами президента Володимира Зеленського, попередні результати перевірки військком виявились невтішними. Ми вважаємо, що вони були та будуть невтішними, бо у майже всіх військком зараз як кажуть ЖНИВА! Військком зараз заробітках поки в державі війна!

Долларовый миллионер нардеп Богдан Торохтий просит выделить мэра Кличка 8 квартир для своих помощников.
Коррумпированность Украины ставит под угрозу эффективность оказываемой ей помощи в долгосрочной перспективе