Усе керівництво Державної податкової служби України виїжджало до Австрії на святкування дня народження свого керівниці Тетяни Кирієнко

Майже усе керівництво скандальної Державної податкової служби України під час воєнного стану в державі та попри заборону на виїзд за кордон чоловіків та посадовців, виїжджало до Австрії для помпезного святкування чергового дня народження свого керівника Тетяни Кирієнко.

«Цього року День Народження Тетяна Кірієнко святкувала в ресторані Odessa Restaurant – international cuisine in Vienna. Справа в гостях серед яких було майже все керівництво ДПС. Всі ці чиновники виїхали до Відня або у фіктивне, або в спеціально сплановане під День Народження начальниці відрядження!». – екснардеп Ігор Мосійчук.

Також, Мосійчук додав, що справа навіть не в тому, що Тетяна Кірієнко в часі війни коли кращі з кращих гинуть на фронті святкує своє свято в якомусь кабаку Відня, адже вона жінка і може взяти своїм коштом відпустку та поїхати за кордон… СПРАВА В ГОСТЯХ серед яких було майже все керівництво ДПС:

Адже до м. Відня разом з Кірієнко також поїхали:

Сокур Євген Ростиславович (в.о. заступника Голови ДПС) з 15 по 23 липня,

Калєніченко Наталія Григорівна (заступник Голови ДПС з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації) з 15 по 23 липня,

-Гречана Тетяна Володимирівна (директор Департаменту оподаткування юридичних осіб) з 15 по 23 липня,

– Доценко Тетяна Анатоліївна (директор Департамену податкового аудиту) з 14 по 23 липня,

– Томських Сергій Володимирович (директор Департаменту з питань запобігання корупції) з 17 по 23 липня,

– Риженкова Катерина Володимирівна (директор Департаменту трансфертного ціноутворення) з 08 по 14 липня,

– Телешко Олег Анатолійович (заступник директора Департаменту управління ризиками) з 13 по 23 липня,

– Багмет Нонна Тарасівна (в.о. Директора Департаменту економічного аналізу) З 15 по 21 липня.

Аналізуючи все це приходимо до висновку, що всі ці чиновники виїхали до Відня або у фіктивне, або в спеціально сплановане під День Народження начальниці відрядження!

Коррумпированность Украины ставит под угрозу эффективность оказываемой ей помощи в долгосрочной перспективе
Увага! Нова шахрайська схема у фейсбуці!