ВАКС закрив кримінальне провадження щодо депутатки “слуги” Анни Колісник

Апеляція ВАКС закрила кримінальне провадження щодо депутатки від пропрезидентської політичної партії “Слуги Народу” Анни Колісник і звільнила її від кримінальної відповідальності. Свої все рішають….

ВАКС закрив кримінальне провадження щодо депутатки "слуги" Анни Колісник

У березні перша інстанція ВАКС визнала депутатку Анну Колісник винуватою у брехні в декларації, але звільнила її від покарання через сплив строків давності. А по строкам затягнуто було навмисно, щоб уникнути відповідальності.

За даними НАБУ, депутатка “слуга народу” Анна Колісник не внесла до декларації інформацію про оренду двох квартир у Києві, 1/4 частки нежитлового приміщення у Харкові та користування коштовною автівкою Cadillac. Сукупна вартість цього майна перевищує 4,4 млн грн. Але це “слуги” і їм можна… майже все можна….

Під час розгляду справи Колісник зазначила, що орендовані квартири в Києві вона забула задекларувати й це її помилка. Ну буває таке з депутаткою від пропрезидентської партії, тут пам’ятає, а тут вже все забула…..

Автомобіль вона не задекларувала, тому, що  нібито не користувалась ним, а частку у нежитловому приміщенні не зазначила через те, що вважала, що відчужила його раніше.

Короче їм все можна, а вам ні… бо вас посадять за ґрати…. Слава Україні!

 

На комісії в “Дія” заробляють власники онлайн казино
Порошенко привіз потужний двигун, гумові човни та спорядження херсонській теробороні.