Так хто ж «кришував» екс-очільника Дніпропетровщини Валентина Резніченка?

Свою версію відповіді на питання яке після черги корупційних скандалів пов’язаних з Валентином Резніченко турбує мешканців Дніпропетровщини та не це запитання дає політолог Іван Красіков.

«Можливо, ви не знаєте, але колишнього начальника управління стратегічних розслідувань Дніпропетровської області Дмитра Тишлека мають призначити начальником Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України (зараз перший заступник начальника відомства).

Інсайдери повідомляють, що його постійно бачать біля дверей квартири площею більше 200 кв.м. у Печерському районі Києва, яка належить матері Юрія Голика.

Якщо, він дійсно мешкає у квартирі матері відомого помічника та партнера Валентина Резніченка, стає зрозумілим, чому усі розслідування щодо корупції та розкрадань у Дніпропетровській ОДА, а також, заяв щодо корупції депутатів Дніпропетровської облради, Дніпровської міськради та Дніпровської райради, членів ОПЗЖ та партії “Пропозиція”, які я подавав останні 4 роки, було, фактично, поховано».

 

ИДИОТЫ ИЗ ЧЕРКАСС ИЗДЕВАЛИСЬ НАД УКРАИНСКИМ ФЛАГОМ 
Бывшую судью Днепра Наталью Овчаренко ВАС суд приговорил к 10 годам лишения свободы