Корупційна пісня продовжується 

«Медійник, волонтер та Герой України»: Резніков замість звільнення за корупцію в Мінобороні, подав три кандидатури на своїх заступників, яких затвердили.

Міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що подав три кандидатури на посади власних заступників — це Герой України, генерал-лейтенант Олександр Павлюк, волонтер та журналіст, засновник «Повернись живим» Віталій Дейнега та медійник Андрій Шевченко, що обіймав посади посла та нардепа у минулому.

Тобто, після черги гучних скандалів пов’язаних з масштабною корупцією в Міністерстві оборони України, міністра Резнікова не тільки не звільнили, а ще і дали йому можливість працевлаштувати своїх друзів та знайомих. 

Про це Резніков особисто повідомив у себе на сторінці Facebook. «На посаду першого заступника міністра подано кандидатуру Героя України, генерал-лейтенанта Олександра Павлюка.  Генерал Павлюк досконало знає проблематику сучасної війни та потреби нашої армії, має необхідні лідерські та управлінські якості. Буде ще більше синергії у взаємодії з Генеральним штабом», – написав пан Резніков.

Останнє дуже цікаве «Генерал Павлюк досконало знає проблематику сучасної війни та потреби нашої армії, має необхідні лідерські та управлінські якості. Буде ще більше синергії у взаємодії з Генеральним штабом» ми так розуміємо, що до появи пана Генерала Павлюка проблематику сучасної війни та потреби нашої армії в Міністерстві оборони України ніхто не знав та не розумів?

Не вже це, таке пишуть ті, хто керує нашою державою? Невже можновладці не розуміють, що Американські та європейськи партнери не дурні люди й вони все бучать та розуміють.

Ми так розуміємо, солодка корупційна пісня в Україні продовжується.

 

 

Резніченко за бюджетні гроші орендує безкоштовний склад у скандального забудовника
СБУ на хабарі викрито керівництво Центральної військово-лікарської комісії