Сергій Рєзнік: Доброго ранку, ми з Новомосковська!

На ранок цього дня в місті без втрат – людських чи матеріальних.

Дякуємо ЗСУ!🙏

Але всі ми бачимо, що в останні дні зростає небезпека ракетних ударів, сирени гудуть чи не щогодини, а тривоги стали тривалішими. Агресор лютує від своєї неспроможності досягнути хоча б якихось намічених цілей. Тому новомосковцям не можна нехтувати загрозами з повітря. Тим більше, що в окупантів закінчується високоточна зброя і вони все частіше використовують ракети, які мають низький рівень точності, та некеровані боєприпаси, які скидають з літаків.

Тому ще раз: не ставтесь до повітряної тривоги легковажно.

Як приклад: учора під час обстрілу у Криворізькому районі на кордоні з Херсонською областю загинув мирний житель.

В нашому регіоні СБУ затримала російського агента, який коригував ракетні обстріли, збирав координати військових об’єктів та об’єктів критичної інфраструктури, фіксував переміщення техніки ЗСУ.

Ефективно працює поліція – за минулу добу правоохоронці перевірили велику кількість підозрілих осіб на участь у диверсійно-розвідувальних групах та проросійську позицію. Розкрито тяжкий злочин у Новомосковському районі – нанесення смертельних тілесних ушкоджень. Поліція продовжує забезпечувати публічну безпеку і порядок на вулицях та допомагати людям.

Тож продовжуємо невтомно трудитися, адже робота кожного – неймовірно важлива, волонтерство кожного – неймовірно важливе, будь-яка допомога армії, переселенцям, немічному – неймовірно важливі!

Перемога України складається із вчинків кожного з нас. Кожного, хто захищає країну на фронті, кожного, хто стоїть на блокпостах чи патрулює місто. Кожного, хто навчає дітей чи приймає пацієнтів у лікарні. Кожного, хто випікає хліб і кожного, хто його купує. Кожного, хто сплачує податки. Кожного, хто сплачує за комунальні послуги. Кожного, хто таким чином підтримує свою країну, бажає їй перемоги і щось для цього робить.

Не будьмо сторонніми спостерігачами! Наближаймо перемогу своїми діями!

Страсний тиждень. Але ворог хоче не миру, він навпаки активізується. Імперія зла, якщо послухати їх пропаганду, – чи не найрелігійніша країна світу. Але учора, у Вербну неділю, їм нічого не заважало продовжувати чинити криваві вбивства, сіяти смерть – варварська країна, варварські наміри.

Прошу звернути увагу на попередження наших фахівців, що ворог готує нові фейки, нові інформаційні вкидання, щоб внести розлад у наше суспільство. Тому – інформаційна гігієна. Довіряємо лише офіційній інформації.

Єднаймося! Добро переможе війну! Все буде Україна!🇺🇦

Міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік

Какая работа сейчас есть в Новомосковске: вакансии и уровень зарплат
Очередной "схематоз" от мэра Новомосковска Сергея Резника