ПІДСУМОК РЕМОНТУ “ГОРБАТОГО МОСТУ”- ЗАВЕДЕНА КРИМІНАЛЬНА СПРАВА!

Одностайним рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради №45 були виділені додаткові кошти у сумі 300 000,00 гривень комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» на поточний ремонт дерев’яного арочного мосту через річку Самара, який знаходиться в парку відпочинку  ім. Сучкова по вул. Паланочній, 6, в м. Новомосковську Дніпропетровської області.

Отримавши кошти, КП “НККП” без проведення процедури закупівлі на суму 300 000,00 гривень навмисно роздробило предмети закупівлі на частини та в подальшому  уклало договори на придбання товарів в обхід тендерного порталу Prozorro.

Також були укладені договори на виконання робіт і послуг з різними підприємствами в результаті чого товари та послуги були надані за завищеними цінами.

Незважаючи на відповідальність перед Законом, керівництво  КП «НККП» та ФОП «Садовий Ю.А.» уклали  договір на «Виконання бетонних робіт», а фактично роботи виконувались силами комунального підприємства, тобто бетонні роботи виконувались виключно працівниками КП «НККП».

За вказаним фактом Новомосковською міжрайонною поліцією було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Хочемо зазничити, що прокуратура та поліція міста неохоче реагує на порушення діючого законодавства чиновниками Новомосковської влади.

По вказаному факту полиція неодразу відреагувала та  внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань лише на підставі заяви одного із активістів міста.

І це мабудь пов’язано з тим, що першим заступником міського голови є такий собі Тарас Здреник, який товарищує з начальником Новомосковської поліції, а крім того, також і Ольга Срегіївна Тихонова є заступником міського голови Новомосковська по социальним питанням та є громадянською дружиною прокурора міста Микити Тихонова, вони офіційно для містян та правоохоронних органів розведені, але мешкають разом та відпочивають теж разом.

 

"Дурне поїхало в турне"...
С чего начинается "Нове місто" обещанное Резником.