У Новомосковську депутати ввели в дію нові драконівські тарифи на послуги водоканалу

Нові драконівські тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для Комунального підприємства «Новомосковськ водоканал» були встановлені Національною комісією, ще в грудні 2020 року ці тарифи повинні були бути введеними в дію з 1 січня 2021 року. Але, враховуючи скрутні умови, в яких опинилося населення Новомосковська через наслідки COVID-19, керівництво міста прийняло рішення тимчасово, на період дії обмежувальних протиепідемічних заходів в Україні, не вводити нові тарифи, а покривати міськводоканалу різницю в тарифах, недоплачену городянами, з місцевого бюджету.

Цей період, коли частину витрат жителів на послуги водоканалу покривали з міського бюджету, (а в більшості міст нашої країни міська влада покриває різницю) тривав з початку 2021 року – 8 місяців. Зараз в міському бюджеті громадна діра і тому влада вирішила ввести вдію нові драконівські тарифи для населення міста.
За допомогою свої кішенькових  депутатів, вони обговоривши ситуацію на депутатських комісіях, та мов враховуючи пом’якшення в 2021 році карантинних заходів в Україні, прийшли до одноголосного рішення – з 1 вересня 2021 року ввести в дію тарифи.
Тож тарифи для мешканців Новомосковська з 01.09.2021 року складають:
– на послугу з централізованого водопостачання – 20,82 грн за 1 куб.м (з ПДВ); – на послугу з централізованого водовідведення – 22,164 грн за 1 куб.м ( з ПДВ).
Разом – 42,984 грн за 1 куб.м (з ПДВ).

Відтепер новомосковці на собі відчують, що вони обрали і чим це для них закінчися!

Обраний новомосковцями міський голова Сергій Рєзнік та його молода команда вже показала мешканцям мікрорайону Кулебівка скільки їм коштував безкоштовний плов та морозиво від Рєзніка.

На виступ відомого співака Віталія Козловського міська влада Новомосковська витратить понад 170 тисяч гривень
Денег нет...Но вы держитесь!