Перші 17 мешканців Новомосковська отримають компенсацію на встановлення індивідуального опалення

Таке рішення про це ухвалили на першому своєму засіданні комісії, яка розглядає звернення малозабезпечених городян з мікрорайонів Площадка та Кулебівка, чиї будинки відключають від центрального опалення.

По 13 заявам у членів комісії взагалі не було питань, оскільки це переважно літні люди, яким за 70-80 років. Такі люди отримують мінімальні або трохи вищі за мінімальну пенсії та є власниками житла. У декого прописані родичі, але вони давно проживають окремо, про що надані довідки. Одна жінка працездатного віку, але з березня цього року вона безробітна й перебуває на обліку у центрі зайнятості, а її син служить у лавах ЗСУ.

 

Тепер по 17 одобреним заявам буде підготовлений проєкт рішення, який мають погодити члени виконкому. Потім цей проєкт розглядатимуть депутати на сесії міськради.

Нагадаємо, що малозабезпеченим містянам на встановлення електроопалення надаватимуть компенсацію з міського бюджету: до 11 тис 500 грн – на однокімнатну, до 16 тис грн – на двокімнатну та до 20 тис грн – на трикімнатну квартиру.

Заяви на отримання допомоги приймають у БК ім. Гончара у понеділок, вівторок та середу з 09.00 до 16.00. На сьогодні городяни подали вже понад 40 заявок. Ще 18 пакетів документів розглядатимуть на наступному засіданні профільної комісії, яке відбудеться 20 липня.

Новая алад пише та каже все добре та складно, але ми розуміємо, що в бюджеті міста грошів немає і тому, невідомо коли 17 мешканців отримають допомогу від скандального заступника Здреника допомогу на встановлення опалення.

Новомосковський влады бригати, як с гуся вода.

Сергей Резник всегда держит свое слово. Сказал - сделал!
В Новомосковске жить хорошо!