Новомосковськ зробив свій вибір – це вибір у бік ХАОСУ

Торік мешканці Новомосковська на чергових виборах зробили свій вибір, з цим вибором мешканцям прийдеться жити наступні п’ять років.
Чому новомосковці обрали людину, яка десятки років зі своєю родиною грабувала місто не зрозуміло, але вибір зроблено і тепер місту з цим вибором жити п’ять років.
Обраний міським головою Сергій Рєзнік завдяки своєму татові залишив Новомосковськ без комунальної власності, і це не стало на заваді у мешканців міста при голосуванні за кандидатуру пана Сергія.
Тато обраного міського голови Олександр Рєзнік довгі роки працював у Новомосковському виконкомі, за часи своє роботи при владі неодноразово притягався до кримінальної відповідальності, але завдяки зв’язкам з головою Новомосковського міськрайонного суду у дніпропетровській області Болкарьовим С.В. уникав відповідальності, а після афери з закупівлею житла для військових переселенців зовсім утік до Ізраіля.
За цю аферу Рєзніку старому світило 10 років за ґратами, але приєднався суддя Сергій Болкарьов та допоміг своєму товаришу уникнути відповідальності, після чого Рєзнік раптово втік до Ізраіля та став там громадянином.
До речі, обраний міський голова Сергій Рєзнік теж має громадянство Ізраілю і коли накраде грошей з бюджету міста теж на нашу думку втече до Ізраїлю,  де вже мешкає його тато, мати, сестра та старший брат.
Ось і не зрозуміло з яких підстав мешканці міста обрали містким головою Сергія Рєзніка, він же у міста вкрав майже усю комунальну власність, притягувався до кримінальної відповідальності як його батько.
І зараз суд Дніпра розглядає кримінально справу за крадіжку грошей з бюджету міста Дніпро.
І це ще не все, чим відомий новообраний міський голова Новомосковська.
За інформацією колишнього прокурора міста, Сергій Рєзнік,  з допомогою свого тата Олександра Рєзніка, викупив з порушеннями міську типографію, а згодом заклав її в банк, а потім збанкрутів.
На даний час за міським головою бігають банки, які він відверто кажучи “кинув” на гроші й повертати ці гроші він не планує.
Користуючись стрими зв’язками з суддями відомого нам Новомосковського міськрайонного суду постійно затягується розгляд позовних заяв від банків до самого Сергія Рєзніка та його дружини, яка теж заборгувала банкам чималу суму грошей.
Ще з початку передвиборчих перегонів ставши кандидатом на посаду міського голови Рєзнік не приховував того, що деяким банкам повинен чи немалі кошти, але як він сказав, повертати він гроші не буде і хай в нього банки гроші через суд забирають, а там в нього свої судді  – вони винесуть правильне рішення і залишить банки з носом.
Як стало нам відомо з офіційного сайту Новомосковської міської ради, міський голова Сергій Рєзнік за допомогою секретаря міськради та близьких депутатів прийняли на сесії рішення взяти на ремонт доріг міста кредит у розмірі 70 млн.грн, звичайно що дороги в місті ремонтувати потрібно, але скоріше всього міський голова та близькі до нього люди кредитні гроші вкрадуть, дороги ніхто не зробить, а взятий кредит будуть повертати мешканці місті.
А коли правоохоронці почнуть розбиратися у цій та ще в майбутніх аферах, які планує Сергій Рєзнік зробити до кінця своє каденції міського голови, не відомо.
На що здатний Сергій Рєзнік та його родина нам особисто зрозуміло, а що керувало мешканцями Новомосковська – не зрозуміло!
Але, коли їхній обранець дограбує місто та втече до Ізраіля – вони зрозуміють, що накоїли обираючи людину, яка за спиною має багате кримінальне минуле.
ОЧЕРЕДНАЯ ИДИОТИЯ ОТ НОВОМОСКОВСКОГО ИСПОЛКОМА И Ко.
В Новомосковске теперь ямы на дороге не страшны, у городской власти есть грейдер